המילה “התעוררות” בהקשר של החיפוש הרוחני, מדברת על תהליך אשר קורה לרבים מאיתנו, כאשר לאחר שנים רבות שבהן האמנו שאנחנו “הגוף הזה” ו”הסיפורים האלה” שיש לנו על עצמנו ועל המציאות – הם בעצם אשליה.

ההתעוררות מתרחשת ברגע שאנחנו מתחילים להכיר במי שאנחנו באמת מעבר לגוף והאישיות שלי כפי שנהגתי לחשוב על עצמי, ומתחלים לראות את המציאות בדיוק כפי שהיא.
חוויית התעוררות ותהליך ההתעוררות הם לא אותו הדבר. החוויה של ההתעוררות היא רגע שבו לפתע, בלי שהייתי מוכן לכך, הדרך שבה תפסתי את המציאות ואת עצמי משתנה ואז אני מתחיל תהליך שאותו אני מכנה “מהתעוררות להארה”.
החוויה חולפת, אבל אני כבר לא נשאר אותו הדבר. עכשיו מתחיל תהליך שבו ההכרה החדשה שלי במציאות ונקודת המבט החדשה שלי, נקודת המבט של האמת, מתחילים להשפיע על האופן שבו הגוף והנפש תופסים את העולם ומתנהלים בתוכו.

ההארה עונה על השאלה “מי אני?” ובה למעשה החיפוש הרוחני שלי בא לסיומו.

יחד עם זאת, ההארה היא גם לרוב תהליך שבו אני מרפה מכל הרעיונות שיש לי על עצמי ועל העולם ועובר אט אט לחיות חיים ב”אי ידיעה”, כלומר, חיים שמאפשרים לי לגלות את המציאות כפי שהיא בכל רגע מחדש, ללא הסיפורים שיש לי על איך המציאות אמורה להיות.
ההארה הוא מודעות עמוקה אשר ממשיכה להשפיע על הגוף שלנו, המחשבות שלנו והדרך בה אנו מתנהלים בעולם.

התהליך הזה של התעוררות והארה משפיע לטובה על הגוף והנפש וממשיך לנצח.

את מסע ההתעוררות בדרך להארה אפשר לעבור באופן אישי במפגשים של “אחד על אחד” עם דיה. אפשרות נוספת היא לעבור את התהליך במסגרת חווייתית עם אנשים נוספים אשר נמצאים במקום דומה בתהליך החיפוש הרוחני.
מזמינה אתכם להתנסות במפגשי סנגהה שבועיים ולהצטרף לקהילה מחבקת של אנשים כנים ואמיתיים:

לפרטים נוספים אודות “הסנגהה – מהתעוררות להארה” לחצו כאן.

לעמוד הפייסבוק של “הסנגהה מהתעוררות להארה” לחצו כאן.