21462505_10213389418191703_3831197258167433335_n    הילד הפנימי    

 

הכשרת מטפלים בתרפיית הילד הפנימי עם דיה גולן 2019

 מוזמנים לתהליך למידה עוצמתי, המשלב מסע אישי משנה חיים והסמכה כמטפל בשיטת הילד הפנימי 

הקורס השנתי הבא – ספטמבר 2019

שיטת התרפיה של הילד הפנימי, היא שיטת טיפול הלוקחת את המטופל אל המקור לכל דפוסי החשיבה וההתנהגות שלו היום כמבוגר ומאפשרת ריפוי עמוק מהשורש. 
הפסיכותרפיה הממוקדת בילד הפנימי, מתייחסת לחוויות השנים המוקדמות של חיינו אלו אשר עיצבו את אישיותנו הבוגרת. דרך ההליכה אחורה בזמן והיזכרות בעברינו, נוכל לרפא את פצעי העבר, להשאירו מאחור ולצעוד לעבר העתיד, כאנשים משוחררים מהתניות העבר, אותנטיים, בריאים ונוכחים.

עוד פרטים על ההכשרה, דברו עם דיה גולן בטלפון: 052-3533200

שיטת הטיפול המופלאה הזו פועלת בשני רבדים עיקריים אשר הוכיחו שהשילוב ביניהם יוצר שינוי בר קיימא יותר מכל שיטה ודרך אחרת בכל תחומי החיים, מכיוון שאנו הולכים אל המקור ומטפלים באדם מהשורש.
הרובד הראשון הנו למידה, הבנה ותובנות – יצירת בהירות והבנת הקשר בין מי שהייתי פעם ומה שקרה בילדותי לבין מי שהפכתי להיות היום. בתהליך התרפיה אני לומד כיצד נוצרה האישיות שלי ואיתה מערכות האמונה ודפוסי ההתנהגות שלי. במקביל נלמדת דרך חדשה ליצירת דיאלוג פנימי בריא דרך השימוש בשיח עם החלק הילדי בתוכינו המכונה – הילד הפנימי.
הרובד השני מתייחס לריפוי דרך החוויה הרגשית וביטויה – אנו מאחסנים את זיכרונות הילדות שלנו במוח ובמערכת העצבים על מנת שנוכל לחזור אח”כ כמבוגרים אל חוויות אלו וליצור ריפוי דרך חוויה מתקנת כשגופינו כבר גדול ויכול להכיל ולשנות. הריפוי נעשה בעזרת טכניקות של טיפול רגשי, ביניהן- ריברסינג, דימיון מודרך, מדיטציות שונות, ביטוי ושחרור רגשי (קטרזיס).

כל משתתף בהכשרה יעבור בעצמו תהליך עמוק ובהמשך הדרך יתנסה בסטאז’ מעמיק בלווי אישי של דיה.
בהכשרה נלמד את כל הכלים ליצירת שינוי וריפוי עמוק וממוקד בחיינו הבוגרים ובמערכות היחסים הבוגרות שלנו עם עצמינו ואחרים, דרך הטיפול בחוויות הילדות, טראומות ילדות, מערכות היחסים בילדות וכו’.
ההכשרה מציעה לנו דרכים שונות ומגוונות לעבודה דרך הרובד התובנתי והרובד החווייתי, אשר יחדיו מאפשרים את השינוי, הטרנספורציה וההתבגרות אשר לה מייחלים כולנו.
הקורס השנתי הקרוב להכשרת מטפלי הילד הפנימי מיועד למטפלים או אנשים אשר עשו כבר צעד אחד או שניים בעולם התרפיה / טרנספורמציה ויימצאו מתאימים להכשרה.

מוזמנים לצפות בסרטון קצר עם דיה – על הילד הפנימי שבתוכינו:

מוזמנים להאזין לתוכנית רדיו עם דיה גולן ברדיו סול על הילד הפנימי

 

תכנים מרכזיים בקורס:

שחרור מהתניות הילדות שינוי דפוסי חשיבה והתנהגות, עבודת מודעות משולבת תובנה וחוויות רגרסיה
ריפוי מערכות היחסים מהילדות – קונסטלציה משפחתית, תפקידים במשפחה, התפתחותה של חמלה וסליחה.
הכרה ולמידת השיח הפנימי עם הילד הפנימי – למידת כלים להזכרות, ביניהם דמיון מודרך ומדיטציות שונות המאפשרות שיח פנימי מרפא.
עבודת נשימה ממוקדת הילד הפנימי – נלמד את כלי הריברסינג על בוריו וכיצד לשלבו בעבודתנו עם הילד הפנימי. נלמד גם שיטות נשימה נוספות כמו נשימה מודעת, פולסיישן וביו-אנרגיה  של וויליהם רייך.
להיות מטפל ריגשי –  תרפיה מדיטטיבית דרך בכי וצחוק, כלים לעבודת קטרזיס (שחרור ריגשי) ותפקיד החמלה של המטפל בתהליך הריפוי
אבחון סוגי מטופלים – שיטת טיפוסי גוף של ויליהם רייך, קריאה אנרגתית ופיתוח היכולת להתאים את הטיפול למטופל ולא את המטופל לטיפול.
עבודת ריפוי של התינוק הפנימי – הריון, לידה, ספרציה ועבודה עם החלקים הלא וורבלים מילדותינו.
בין תרפיה להתעוררות רוחנית – על הקשר בין השניים וכיצד התעוררות מתרחשת עקב עבודת תרפיה זו.
העצמה אישית של המטפל  – פיתוח מסוגלות, חיבור לאינטואיציה ושימוש ביצירתיות בטיפול האישי.

 

 20170930_182651_cropped_600314

 על המנחה, דיה גולן :

דיה החלה את דרכה בעולם התרפיה של הילד הפנימי לפני 15 שנה והשתתפה בעשרות קורסים והכשרות הקשורות לעבודה עם הילד הפנימי, ביניהם תרפיית הפריימל בגישתו של אושו, טיפול ריגשי דרך רבירסניג וטכניקות תרפיה אלטרנטיביות. חקרה את הריפוי של הילד הפנימי דרך תהליכים רבים שעברה בעצמה ודרך עבודתה עם אחרים ושאבה עוד השראה מעבודתו של ארת’ור יאנוב , מסייד תרפיית הפריימל. דיה משלבת בעבודת הילד הפנימי עבודת מודעות מעמיקה ומדיטציות התומכות בתהליכי התרפיה. היא בעלת קליניקה מצליחה ב7 השנים האחרונות בה היא מקדישה את זמנה לריפוי הילדים הפנימיים ומנחה סדנאות עומק מרוכזות בשיטת הילד הפנימי.

עלות ההכשרה: 16,000 שח – ניתן לחלק לכמה תשלומים – לפי הצורך

 ההכשרה כוללת: 

~  54 מפגשים של 5 שעות במשך שנה וחודשיים
     הקורס מתקיים  ב”יוגה הום” במושב בני ציון.
~  2 סופ”שים מרוכזים – להעמקה חווייתית פנימה.
~  פגישות העמקה אישיות עם דיה לאורך התהליך.
הסטאז’ – בקורס זה הסטאז’ מתחיל בנובמבר 2018 ומתקיים כחלק ובמסגרת הקורס עצמו תוך ליווי מלא של דיה לאורך הסטאז’.
~ תמיכה מלאה בקבלה וטיפול במטופלים הראשונים ותמיכה בתהליך פתיחת הקליניקה ודרכך כמטפל בילד הפנימי.

** המחיר אינו כולל – השתתפות בסדנת הילד הפנימי/פריימל – מרוכזת (מי שכבר השתתף בסדנה כזו לא חייב לעשותה שנית) וליווי סדנת “הילד הפנימי” כהלפר/ית של הסדנה (מי שכבר היה הלפר בסדנה כזו אצלי או אצל תרפיסטית אחרת לא חייב לעשותה בשנית)

הרשמה לקורס מותנית בדמי הרשמה על סך 1,300 שח – יועברו למנחה לאחר שיחת הקבלה להכשרה. ההכשרה מוגבלת ל14 משתתפים בלבד- כדאי להרשם מראש ולהבטיח את מקומכם.

לפרטים והרשמה : 052-3533200 – דיה.

 

ליצירת קשר: