מפגשים חד שבועיים של מדיטציה ושיח אמת (סטסנג) בימי רביעי
ערב מבוא לקבוצה החדשה יתקיים אחרי החגים ביום רביעי

בתאריך-   18/10/17   בשעה- 20:00
פתיחת הקבוצה החדשה - יום רביעי  25/10/2017  בשעה- 20:00

בכתובת – רח' בן שמן 4 תל אביב. קומה 3 מימין למעלית

מוזמנים לראות - סרטון קצרצר על הסנגהה

מפגשי הסנגהה הוקמו כדי לתת מענה לאלו שבליבם החיפוש הרוחני ולאלו המעוניינים לעבור את תהליך ההתעוררות שלהם במרחב קבוצתי המונחה ע"י המורה דיה.

הסנגהה היא קודם כל מרחב של אמת ואהבה.
האמת לגבי המציאות שמעבר לעולם האשליה וההכרה במי שאני באמת
והאהבה ללא תנאי, שהיא הדרך שבה האמת הזו באה לידי ביטוי.

הסנגהה היא מרחב של כנות, יותר מכל מקום אחר שפגשתי בעולם. זו מתאפשרת מתוך המרחב המזמין כל אחד להיות מי שהוא, כמו שהוא ולחקור בעצמו את התשובות לכל השאלות. הכנות הזו בחדר משחררת אותנו כמעט באופן אוטומטי מהצורך להיות אחרת מאיך שאנחנו, מהצורך "לשחק תפקיד" כזה או אחר או "לספר לעצמנו סיפורים". חקירת הסיפור שלנו מתחילה בנכונות לשתף בכנות את הסיפור שלי. תהליך זה מאפשר יצירת מרחק מהסיפורים האישיים ופתיחת האפשרות לראות את המציאות כפי שהיא באמת ואת עצמי כפי שאני באמת.
הסנגהה היא המקום לגלות בעצמינו. תפקיד המורה דיה הוא לכוון, לעזור לשאול את השאלות הנכונות וללמד כיצד אני יכול לחקור ולגלות את התשובות לכל מה שעולה בתהליך האישי.

הסנגהה היא גם מעין בית ספר קטן. זהו מרחב בו אני יכול ללמוד על עצמי ועל ההתנהלות שלי בחיים ולפגוש דרך הסתכלות אלטרנטיבית למה שאני רגיל ולהביא את עצמי ממקום אחר – ללא ה"תפקיד" וה"מסכה" שאני עוטה על עצמי בחיי היומיום. באמצעות החקירה בסנגהה, אני לומד על עצמי מחדש עם השינוי המתמיד שמתרחש בתוכי ומתחיל לחיות את חיי מנקודת מבט רעננה, פתוחה שסקרנית לגלות מה יקרה ברגע הבא. התהליך המופלא הזה מכונה גם התעוררות. אני מתעורר מחלום ישן בו חלמתי את עצמי ואת העולם , אל דרך הוויה חדשה.
הסנגהה מלמדת דרכים חדשות להתבוננות במציאות, על מנת שנוכל להשתחרר מהסיפורים והרעיונות שלנו על עצמינו ועל העולם, ונוכל לראות את המציאות כפי שהיא מתגלה בכל רגע מחדש.

משמעות המילה סנגהה בסנסקריט היא "קהילה של מחפשים". "הסנגהה מהתעוררות להארה" היא קהילה פעילה של מחפשים ותיקים וחדשים כאחד.
המרחב של מפגשי הסנגהה מאפשר יצירת מערכת יחסים מיוחדת בין האנשים החברים בקהילה. מערכת יחסים של כנות, שיתוף והקשבה מתוך חמלה, לוקחת את מערכת היחסים הזו אל מחוץ לחדר הסנגהה בתל אביב. החברים נפגשים בשעות הפנאי, מארגנים טיולים, ארוחות ערב משותפות, נסיעות לים ועוד, לשם מגיע כל מי שחפץ בכך.

ברהמני, חברת סנגהה ותיקה משתפת:
"דיה מדברת עם חברי הסנגהה בגובה העיניים, מסבירה בבהירות ועונה בכנות לשאלות שנשאלות. במפגשים היא משלבת כלים שונים מעולם התרפיה, המדיטציה והזן, כך שכל מפגש הוא חוויה ייחודית שאינה דומה לחוויית המפגש הקודם. בדרך יצירתית, מציעה דיה תמיד דרך חדשה לראיית המציאות ושמה דגש על "ייצוא" התהליך מהחדר ויישומו בחיי היום יום."

 

מפגשי הסנגהה פועלים בשותף בימי רביעי ב20:00 -
ערב מבוא לקבוצה החדשה יתקיים אחרי החגים ביום רביעי
בתאריך-   18/10/17   בשעה- 20:00
פתיחת הקבוצה החדשה - יום רביעי  25/10/17 בשעה- 20:00

בכתובת – רח' בן שמן 4 תל אביב. קומה 3 מימין למעלית
איש צוות מהסנגהה יפגוש אתכם בכניסה – wellcom  :)

 

*לקבלת פרטים נוספים ומענה על שאלות אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

או להשאיר פרטים בטופס למטה ואחזור בהקדם: