midbar

רטריט מהתעוררות להארה – לגלות את מי שאני באמת

מתקיים בסופ"ש: 25-27/1/2018
באשרם במדבר

ריטריט = נסיגה, לסגת.

הריטריט הוא סדנה תהליכית מרוכזת, שלושה ימים בהם אנחנו לוקחים פסק זמן מחיי היום יום שלנו ויוצאים למסע פנימה לתוך מסע של מודעות, התבוננות, מדיטציה וחקירה עצמית מעמיקה.

במהלך הרטריט אנחנו מתרגלים טכניקות של מדיטציה והתבוננות בשילוב עם שיח אמת (סטסנג) המכוון אותנו לראייה אחרת על מי שאנחנו ועל המציאות בה אנו חיים. במרחב מחבק ומלא בחמלה בהנחיית דיה גולן, אנו יוצאים למסע ייחודי ומעורר מעין כמותו.

הרטריט מזמין אותנו אל השקט הרחק מחיי היום יום שלנו. שקט שמאפשר לנו להתבונן ולחקור, ללא הסחות דעת. לפיכך ברטריט ניתן להתנתק לחלוטין מהטלפונים הסלולריים, הטלוויזיה, העיתונים או כל דבר אחר שמחבר אותנו לעולם החיצון ומהווה הסחת דעת. אנחנו מגיעים לסדנה הזו כדי לצאת למסע שבו אפשר לעצור הכל, להתנתק באמת ולאפשר לעצמנו זמן שהוא רק עבורנו. בעולם המשוגע שלנו, העמוס לעייפה באינפורמציה וזז בקצב מטורף, יש לנו את האפשרות לתת לעצמנו מתנה וללכת אל השאלות העמוקות ביותר שלנו.

פרטים נוספים שתרצו לדעת:

 • בדרך כלל נוכחים כ- 15-25 משתתפים
 • זמן הרטריט הוא סוף שבוע שלם החל מיום חמישי ועד למצאי שבת
 • הרטריט מתקיים באשרם במדבר (בית הארחה קסום בלב המדבר) וכולל לינה במקום
 • הרטריט הקרוב מתקיים בסופ"ש: 25-27/1/2018

מה אני מקבל במהלך הרטריט:

 • הזדמנות מיוחדת לסגת מחיי היומיום העמוסים ולצאת אל מרחב המוקדש
  כל כולו להתבוננות, מדיטציה וחקירה עצמית
 • פעילויות מגוונות הכוללות טכניקות שונות המכוונות לעבר הסרת צעיף האשליה
  וראייה קלה וברורה של המציאות כפי שהיא
 • זהו רטריט מגוון מאוד ויש בו שילובים של טכניקות מדיטציות שונות הכוללות ישיבה שקטה, מדיטציות שקטות ואקטיביות, טכניקות נשימה, חקירה עצמית ועוד
 • השיחות האישיות במרחב הסטסנג (שיח אמת) מסיעות להעמיק את תהליך ההכרה במי שאני ובדברים כפי שהם ועוזרת לשחרר עוד ועוד רעיונות וספקות, להתחבר ללב ולידיעה הפנימית.

המרחב המנותק מהכל והשתיקה מאפשרת לכל משתתף להיכנס פנימה באמת ולהיות עם עצמו, ללא הפרעות, ללא שיחות חולין או הסכות דעת שונות. המשתתפים מונחים צעד צעד, כל אחד ודרכו הייחודית ובליווי הביחד של הקבוצה. הנחייתה המקצועית של דיה מלאה בחמלה ומייצרת בחדר אוירה קסומה של אמת כנות ואהבה.

gmedi ghug medi

איך עובד תהליך ההתעוררות ברטריט ובכלל:

השאלה מי אני?

התשובה לשאלה מהי הארה, היא גם התשובה לשאלה – " מי אני ? "
על כן אמרו מורים רבים ממסורות הרוח – מספיק שתשאל את השאלה הזו ואתה בדרך הנכונה.
כל ספר או הרצאה שתשמע הנם רק ידע אינטלקטואלי ואיננו החוויה עצמה כל מורה שלו תקשיב יהיה רק אצבע מכוונת. אין אף אחד שיכול לומר לך מי אתה.

אך ההתעוררות אל מי שאנחנו אפשרית עבור כולנו כי היא מהותנו הבסיסית והטבעית ביותר. החקירה העצמית ברטריט מהווה כלי חשוב אשר דרכו מוסרים ענני הרעיונות והסיפורים שיש לנו על עצמנו, על העולם ואף על הארה. ומאפשרים התעוררות כנה ואמיתית של מי שאנו באמת.

הרטריט הקרוב מתקיים בסופ"ש:  25-27/1/2018

מיום חמישי ב 15:00 ועד יום שבת ב 17:00 באשרם במדבר

עלות: 1,430 ₪ לאדם בדורמיטורי (חדר משותף), המחיר כולל לינה בחדרים ממוזגים ו3 ארוחות צמחוניות וטעימות, פינת קפה ותה כל היום.
* ניתן להזמין מראש חדר פרטי בתוספת מחיר

פרטים והרשמה:
052-4835347 – אור – מהפטרה
052-3533200 – דיה
או מלאו את הטופס למטה ואחזור אליכם בהקדם:

לפרטים נוספים והרשמה

 מלאו את הטופס למטה וניצור קשר בהקדם!

↓ ↓

20170115_134600 (2)
שיתופים מאת משתתפי הסדנאות שעברו:

תומר ~ " היי דיה, זה תומר, רציתי לומר שהסדנה הייתה מדהימה ממש. את והצוות עזרתם לי להרגיש שאפשר באמת לשחרר אל תוך הרגע הזה, אבל מה שהכי אהבתי זה לפגוש סוף סוף מישהי משוחררת ומאושרת ומלאת חיים וחמלה כמוך ולי זה הוכיח שהדרך שלך באמת נכונה. פגשתי המון אנשים שמדברים את החכמות האלו. אבל נדיר למצוא מישהו שגם חי ככה את החיים. אני מרגיש שלא סתם באתי אל הסדנה שלך.. אומרים – "כשהתלמיד מוכן המורה מגיע". אז תודה רבה – באמת.

ינאי ~ " הרגע שבו הכרתי בכך שאני לא יכול להעלים או להלחם במחשבות ובסיפורים שלי – הם שם כחלק בלתי נפרד ממי שאני באותו הרגע והניסיון להילחם בהם יוצר סבל שלא נגמר. הרגע בו ראיתי את זה מכונן בכל כך הרבה מובנים וגרם לי לגלות מה היא חמלה אמתית כלפי עצמי – ואז דברים מתחילים להשתנות "

ענת ~ " שלושה ימים של פשוט לחוות את הדברים כמו שהם, כאשר הווליום של הקול שכל הזמן שופט את המתרחש הונמך והונמך. פשוט להיות עם הדברים כמו שהם, בלי לספר עליהם סיפורים, בלי לשפוט ולתייג אותם תחת "טוב" או "רע" "

איתמר ~ " הכי חזק מבחינתי הייתה המנוחה אל תוך המציאות. חוסר מאבק עם מה שקורה. לא בהכרח שלווה (או אפילו בהכרח לא שלווה 😉 ) אלא מנוחה אל תוך חוסר המנוחה. וכמובן… רגעי הקדושה של כל מה שקורה. שאין לי או לאף אחד אחר אחריות או בעלות על המציאות המתרחשת. כמה זה נחמד להיות נחמד אל עצמי. גור שכמוני. חבורה של גורים ^^ "

יאיר ~ " אני לא יכול לתאר במילים את ההרגשה הסוחפת של לראות את האמת בפנים, וכשאני מסתכל מסביב לאחר מכן ואני רואה שהאמת הייתה הרבה לפני ההכרה שלי.. אני פשוט מחייך מהפואטיות של הכל. כולכם וכל מי שהיה חלק בחיים שלי ושלכם לקחו חלק במסע. אני אסיר תודה! "

סוף שבוע של ניתוק מהעולם וחיבור לעצמכם באשרם במדבר. מצפה לכם לוח זמנים מלא ועשיר בחקירה עצמית, מדיטציות ועוד שלל הפתעות משמחות.
באשרם מתאפשרת לינה בחדרים משותפים, פרטיים או הקמת אוהל למי שמעדיף.

אשמח לתת פרטים נוספים ולענות על כל שאלה – צרו איתי קשר

 

לפרטים נוספים והרשמה

 מלאו את הטופס למטה וניצור קשר בהקדם!

↓ ↓