לשחרר את העבר – להיפתח להווה חופשי ומאושר

סדנת הילד הפנימי הקרובה –   7-11/11/2017  – יום שלישי עד יום שבת

לפרטים והרשמה:
052-799-0451 – ברהמני
052-353-3200 – דיה גולן (מנחת הסדנה)

 5 ימים של תהליך עמוק וחוויתי , בהם נשתמש בכלים שונים מעולם התרפיה, נשימה, ריברסינג, פסיכודרמה, מדיטציה והתבוננות המביאים לריפוי הילד הפנימי ושינוי בר קיימא בחיינו כמבוגרים.

גם אם אנחנו רואים את עצמנו כאנשים בוגרים, עדיין בתוך כל אחד מאיתנו שוכן ילד פנימי.
אותו ילד פנימי מגיע פעמים רבות לביקור מעל פני השטח ובא לידי ביטוי בהתנהגות שלנו, בהתנהלות שלנו בעולם ובדרך בה אנחנו מפרשים את המציאות. וגם כאנשים מבוגרים מאוד, אנו מרגישים הרבה פעמים כמו ילדים קטנים.

מטרתה של סדנת הילד הפנימי, היא לקחת אותנו בחזרה לתקופת הילדות, לפגישה מחודשת עם הילד שהיינו ולעודד הזכרות חווייתית של תקופת החיים אשר עיצבה את אשיותינו. במרחב האוהב של הסדנה אנו נותנים מקום לילד שהיינו פעם ולחוויות השונות שחווינו כילדים. כך נוכל להכיר אותו, להבין אותו, להקשיב לו ולהתחיל בתהליך ריפוי מרגש ועוצמתי מעין כמותו.

הסדנה הזו מתאימה לכל מי שרוצה להעמיק את ההבנה שלו את עצמו העולם, לכל מי שרוצה לפתוח את הלב והראש, לגלות את הדרך אל החמלה והאהבה העצמית, לשחרר את העבר ולהיפתח אל עתיד אותנטי וחופשי יותר.

מזמינה אתכם לקרוא עוד על הילד הפנימי

הסדנה פועלת בשני רבדים –
מחקרים הראו ששילוב בין חוויה לתובנה הם אשר יוצרים שינוי בר קיימא.

 • הרובד הראשון הנו למידה, הבנה ותובנות
  מדוע אני כמו שאני? מה היה בילדות שלי שמשפיע עלי כ"כ עד היום? מדוע אני מתנהג/ת כמו שאני מתנהג/ת וכיצד אני יכול/ה להשתנות?
  בסדנה ניזכר ונבין את האופן בה נוצרה האישיות שלנו ואיתה מערכות האמונה ודפוסי ההתנהגות אשר מנהלים את חיינו הבוגרים. במקביל נלמד להכיר את הילד הפנימי אשר חי בתוכנו, נלמד כיצד לשוחח עימו ואט אט נעבור תהליך של שחרור עברנו. במהלך המסע שלנו יחד נזכר גם בעוצמה ובשמחת החיים שהיו לנו בילדותינו ונאפשר לעצמינו להביט דרך עיני הילד הטהור ומלא החיים |
 • הרובד השני מתייחס לריפוי דרך החוויה הרגשית וביטויה
  על מנת ליצור ריפוי אמיתי ובר קיימא עלינו לחזור אל חוויות הילדות שלנו להרגיש מחדש בגוף המבוגר והחזק שלנו. בסדנה נשתמש בטכניקות הזכרות בחוויות רגשיות דרך עבודת תרפיה עמוקה בשילוב עם דימיון מודרך, התבוננות, מדיטציות שונות, ביטוי ושחרור רגשי (קטרזיס), דרך עבודת נשימה ביואנרגטית (פולסיישן וריברסינג) .

פרטים נוספים על הסדנה:

 • הסדנה הקרובה – 11/11/2017 עד 7/11/2017  ~ 5 ימים
  (מיום שלישי ב 16:00 – עד יום שבת ב 16:00)
 • הסדנה תתקיים באשרם במדבר בשיטים
 • הסדנה מתקיימת במסגרת קבוצתית, אך העבודה הינה אינדיווידואלית, כל אחד עם הסיפור האישי שלו.
 • עלות הסדנה:
  2450 שח
  יש להרשם בהקדם ! (המקומות מוגבלים ונתפסים במהירות)
  המחיר כולל לינה בחדרים משותפים ממוזגים/ מחוממים, ו- 3 ארוחות צמחוניות וטעימות, פינת קפה/תה ופירות חופשי.
  יש אפשרות להזמין מראש חדר פרטי בתוספת תשלום.

על דיה:

בעלת 12 שנות ניסיון בתחום הטיפול והנחיית קבוצות,
מומחית בתרפיית הילד הפנימי.
דיה היא גם מטפלת בנשימה – ריברסינג ונשימה ביו-אנרגטית (osho pulsation).
מנחה קבוצות מדיטציה, מודעות ונשימה (ריברסינג ופולסיישן).
ומנחה כ 9 שנים את מפגשי "הסנגהה מהתעוררות להארה" קהילה ומקום מפגש לטרנספורמציה, מדיטציה, התעוררות, שיח אמת (סטסנג) ועבודת מודעות.

משתתפי הסדנה מספרים:

" כשהתבגרתי ויצאתי מבית הורי עדיין חייתי עם שיפוטים של מותר ואסור, נכון ולא נכון. התכווצתי על-מנת להתאים לציפיותיהם של הסביבה. כשיצאתי מבית הורי, עדיין חיפשתי מבוגרים אחרים "שישחקו" בתפקיד ההורים שלי. הבעיה שנוצרה בתוכי היא שהרגשתי בכלוב של זהב ועדיין הייתי צריך לחיות בשביל אחרים ולא בשביל עצמי. הסדנה חשפה בפני את מקור דפוסי ההתנהגות שלי ועזרה לי להתחיל בתהליך של הפרדה בין דרישותיהם וציפיותיהם של הורי ממני, לבין רצונותי ורגשותי האמתיים. " – שי

" אין הרבה מקומות בהם אתה מקבל את האפשרות וההזדמנות להיות בדיוק מי שאתה, להרגיש שמותר לך להרגיש כל רגש שעולה, לחוות כל חוויה שעולה בין אם זה כעס אימתני או עצב עד דמעות ובין אם זה צחוק מתגלגל ואושר עילאי. דיה מאפשרת לך להכיר את עצמך ואת הילד שבך, אין צורך להסתיר דבר והכל מתקבל בחמלה ואהבה. " – ינאי

" הסדנה הזו היא מסע אישי שכל אחד עובר בדרך שלו והדלת פתוחה לאין ספור תהליכים וכל אדם הוא אחר, הדבר היחיד שבטוח הוא שזו סדנה מאפשרת ומרפאת מאין כמותה שתכוון אתכם ותעביר אתכם את המסע של החיים שלכם, מסע מהסוג שישנה את כל מה שמזמן רציתם להשאיר בעבר. " – שירי

 קולאז לילד הפנימי - משהו טוב

 • לפרטים והרשמה:
  052-799-0451 – ברהמני
  052-353-3200 – דיה גולן (מנחת הסדנה)
  או מלאו את הטופס למטה ואחזור אליכם בהקדם:

  ↓ ↓