לשחרר את העבר – להיפתח להווה חופשי ומאושר

 סדנת הילד הפנימי – סדנת עומק בת 5 ימים בנובמבר :  20-24/2/18

   5 ימים של תהליך עמוק וחוויתי , בהם נשתמש בכלים שונים מעולם התרפיה, נשימה, ריברסינג, פסיכודרמה, מדיטציה והתבוננות המביאים לריפוי הילד הפנימי ושינוי בר קיימא בחיינו כמבוגרים.

 לפרטים והרשמה:  052-799-0451  – ברהמני (הדס)

גם אם אנחנו רואים את עצמנו כאנשים בוגרים, עדיין בתוך כל אחד מאיתנו שוכן ילד פנימי. אותו ילד פנימי בא רבות לידי ביטוי בהתנהגות שלנו, בהתנהלות שלנו בעולם ובדרך בה אנחנו מפרשים את המציאות. 

מטרתה של סדנת הילד הפנימי, היא לקחת אותנו בחזרה לתקופת הילדות, לפגישה מחודשת עם הילד שהיינו ולעודד הזכרות חווייתית של תקופת החיים אשר עיצבה את אשיותינו. במרחב האוהב של הסדנה אנו נותנים מקום לילד שהיינו פעם ולחוויות השונות שחווינו כילדים. כך נוכל להכיר אותו, להבין אותו, להקשיב לו ולהתחיל בתהליך ריפוי מרגש ועוצמתי מעין כמותו.

הסדנה הזו מתאימה לכל מי שרוצה להעמיק את ההבנה שלו את עצמו העולם, לכל מי שרוצה לפתוח את הלב והראש, לגלות את הדרך אל החמלה והאהבה העצמית, לשחרר את העבר ולהיפתח אל עתיד אותנטי וחופשי יותר.

השילוב בין חוויה לתובנה הם אשר יוצרים שינוי בר קיימא,לכן פועלת הסדנה בשני הרבדים -

 • הרובד הראשון הנו למידה, הבנה ותובנות
  מה היה בילדות שלי שמשפיע עלי כ"כ עד היום? מדוע אני מתנהג/ת כמו שאני מתנהג/ת וכיצד אני יכול/ה להשתנות? בסדנה ניזכר ונבין את האופן בה נוצרה האישיות שלנו ואיתה מערכות האמונה ודפוסי ההתנהגות אשר מנהלים את חיינו הבוגרים.
  במקביל נלמד להכיר את הילד הפנימי אשר חי בתוכנו, כיצד לשוחח עימו ואט אט נעבור תהליך של שחרור עברנו. כך נאפשר לעצמינו להביט דרך עיני הילד הטהור שהיינו ונחזיר את העוצמה ושמחת החיים שהיו לנו בילדותינו.
 • הרובד השני מתייחס לריפוי דרך החוויה הרגשית וביטויה
  על מנת ליצור ריפוי אמיתי ובר קיימא עלינו לחזור אל חוויות הילדות שלנו להרגיש מחדש בגוף המבוגר והחזק שלנו. בסדנה נשתמש בטכניקות הזכרות בחוויות רגשיות דרך עבודת תרפיה עמוקה בשילוב עם דימיון מודרך, התבוננות, מדיטציות שונות, ביטוי ושחרור רגשי (קטרזיס), דרך עבודת נשימה ביואנרגטית (פולסיישן וריברסינג) .

  עלות הסדנה:

  2650 שח
  ~ מחיר מיוחד בהרשמה מוקדמת : 2450 שח  – עד 1/2/2018
  מומלץ מאוד להרשם בהקדם ! (המקומות מוגבלים ונתפסים במהירות)
  ** המחיר כולל סדנה מושקעת ביותר בציוד ואנשי צוות רבים המקבלים הכשרה לתהליך
  וכולל לינה בחדרים משותפים ממוזגים/ מחוממים, ו- 3 ארוחות צמחוניות וטעימות, פינת קפה/תה ופירות חופשי.
  יש אפשרות להזמין מראש חדר פרטי בתוספת תשלום.

מוזמנים לצפות בסרטון קצר על הילד הפנימי שבתוכינו:

מוזמנים להאזין לתוכנית רדיו עם דיה גולן ברדיו סול על הילד הפנימי

 

פרטים נוספים על הסדנה המורחבת:

 • הסדנה הקרובה – 20/2/2018 עד 24/2/2018  ~ 5 ימים
  (מיום שלישי ב 16:00 – עד יום שבת ב 16:00)
 • הסדנה תתקיים באשרם במדבר בשיטים
 • הסדנה מתקיימת במסגרת קבוצתית, אך העבודה הינה אינדיווידואלית, כל אחד עם הסיפור האישי שלו.

  מזמינה אתכם לקרוא עוד על הילד הפנימי

  לפרטים והרשמה:
  052-799-0451 – ברהמני (הדס)
  052-353-3200 – דיה גולן (מנחת הסדנה)

לפרטים נוספים והרשמה

 מלאו את הטופס למטה וניצור קשר בהקדם!

↓ ↓

   על דיה גולן:

בעלת 12 שנות ניסיון בתחום הטיפול והנחיית קבוצות,
מומחית בתרפיית הילד הפנימי.

דיה היא גם מטפלת בנשימה – ריברסינג ונשימה ביו-אנרגטית (osho pulsation).
מנחה קבוצות וסדנאות הילד הפנימי, מדיטציה, מודעות ונשימה (ריברסינג ופולסיישן).
ומנחה כ 9 שנים את מפגשי "הסנגהה מהתעוררות להארה" קהילה ומקום מפגש לטרנספורמציה, מדיטציה, התעוררות, שיח אמת (סטסנג) ועבודת מודעות.

משתתפי הסדנה מספרים:

" כשהתבגרתי ויצאתי מבית הורי עדיין חייתי עם שיפוטים של מותר ואסור, נכון ולא נכון. התכווצתי על-מנת להתאים לציפיותיהם של הסביבה. כשיצאתי מבית הורי, עדיין חיפשתי מבוגרים אחרים "שישחקו" בתפקיד ההורים שלי. הבעיה שנוצרה בתוכי היא שהרגשתי בכלוב של זהב ועדיין הייתי צריך לחיות בשביל אחרים ולא בשביל עצמי. הסדנה חשפה בפני את מקור דפוסי ההתנהגות שלי ועזרה לי להתחיל בתהליך של הפרדה בין דרישותיהם וציפיותיהם של הורי ממני, לבין רצונותי ורגשותי האמתיים. " – שי בן דור

" אין הרבה מקומות בהם אתה מקבל את האפשרות וההזדמנות להיות בדיוק מי שאתה, להרגיש שמותר לך להרגיש כל רגש שעולה, לחוות כל חוויה שעולה בין אם זה כעס אימתני או עצב עד דמעות ובין אם זה צחוק מתגלגל ואושר עילאי. דיה מאפשרת לך להכיר את עצמך ואת הילד שבך, אין צורך להסתיר דבר והכל מתקבל בחמלה ואהבה.  הסדנה הזו היא מסע אישי שכל אחד עובר בדרך שלו והדלת פתוחה לאין ספור תהליכים וכל אדם הוא אחר, הדבר היחיד שבטוח הוא שזו סדנה מאפשרת ומרפאת מאין כמותה שתכוון אתכם ותעביר אתכם את המסע של החיים שלכם, מסע מהסוג שישנה את כל מה שמזמן רציתם להשאיר בעבר. " – ינאי רימר

"התרפיה בתוך המרחב של הילד הפנימי מבחינתי לא עוסקת רק בילד. היא עוסקת במה שיש לי בפנים שהוא כל כך אמיתי רך ואותנטי שכמעט ואין לו ביטוי בעולם המודרני. ויש גם תחושה שאין באמת אפשרות או מקום לבטא אותו. ופתאום כשנכנסים פנימה ומסתכלים על עצמינו באמת, עם הפחדים השריטות והחסכים, מגלים שאנחנו בעצם בסדר, וכל כך יפים מבפנים, שכבר נהיה הרבה פחות מפחיד להביא את זה לידי ביטוי גם בעולם. ופתאום הדפוסים שלנו משתחררים ואנחנו מגלים כמה נעים להיות טובים אל עצמינו. סדנת הילד הפנימי הייתה עבורי תרפיה עמוקה לנשמה, וגילוי של המון נקודות נוספות לחקירה בהמשך הדרך, יחד עם תחושה מופלאה שהכל אפשרי, שיש זמן להכל ושהכל מותר. והכי חשוב – שמותר לנו לרפא את עצמינו, ולא חייבים לחיות עם משקעי העבר כתשובה סופית. והסדנה מביאה את הדבר הזה בחוויה ישירה מאוד עוצמתית שיוצרת שחרור אמיתי בתוך הלב." שירן כהן

         " לסדנת הילד הפנימי הגעתי אחרי שהבנתי שהילדות שלי היא מקור המכאובים והדפוסים העקשנים שמנהלים אותי. רציתי להשתחרר מהדפוסים ולהיות חופשיה. בחמישה ימים במדבר פגשתי חבורה של "ילדים" מופלאים, אמיצים ורגישים, צוות מסור ומכיל ודיה קשובה, חמה ומקצועית. ימי הסדנה היו אינטנסיביים ומשני חיים. בין 4 קירות האולם, שחררתי כאב וכעס של שנים. בכל נקודת זמן בסדנה הרגשתי שיש לי תמיכה, שרואים אותי, קשובים אליי ואוהבים אותי. זה הרגיש מדהים. אחרי שהסדנה הסתיימה התחלתי להבחין בשינוי שחל בי.  בעבר התהלכתי בעולם בתחושה שאני לא ראוייה לתפוס מקום בעולם, לא ראוייה לתשומת לב, רק רוצה להעלם ושלא יבחינו בי.. פתאום חוויית החיים שלי השתנתה. הזדקפתי. היום אני מרגישה שיש לי מקום בעולם, ממש כמו כולם. ברור לי שאני ראוייה לתשומת לב ולהקשבה. הרבה יותר קל לי לבטא את עצמי ואת הרצונות שלי. אני ראוייה לכך מעצם קיומי. יש  לי מקום בעולם והוא לא בא על חשבון אף אחד אחר. תודה רבה על הסדנה העוצמתית הזו. הכלים מלווים אותי עד היום והריפוי נמשך. תודה תודה תודה". סיון דנגורי

הילד הפנימי
הילד הפנימי

 

 • לפרטים והרשמה:
  052-799-0451 – ברהמני (הדס)
  052-353-3200 – דיה גולן (מנחת הסדנה)
  או מלאו את הטופס למטה ואחזור אליכם בהקדם:

  ↓ ↓